Teikiamos paslaugos

Atliekame šias šildymo bei santechnikos paslaugas:

  • Vakuuminių saulės kolektorių sistemos įrengimas

Įrengiame vakuuminius saulės kolektorius tiek karšto vandens ruošimui vasarą, tiek daliniam šilumos atidavimui į namo šildymo sistemą. Šio proceso metu parenkame individualų kolektorių išdėstymą ant stogo ar sienos, paklojame CSST vamzdžius su EPDM izoliacija iki katilinės, įrengiame akumuliacinę talpą, pajungiame ją prie karšto vandens tiekimo ir šildymo sistemų, sumontuojame saulės kolektorių valdiklį.

  • Katilinės modernizavimas įrengiant elektroniką bei akumuliacines talpas

Norint turėti komfortabilų šildymą kūrenantis kietu kuru, įrengiame akumuliacines talpas ir visą sistemos valdymo elektroniką siekiant optimaliai kūrenti malkas ir akumuliuoti sukauptą šilumą akumuliacinėse talpose. Valdymo elektronika stebi temperatūrą katile ir akumuliacinėje talpoje, bei nuo temperatūros skirtumų parenka tinkamą šidymo šaltinį. Tokiu atveju galite laikmačio pagalba nustatyti šildymo laiką.

  • Pilnas katilinės įrengimas

Atliekame pilną katilinės įrengimą su akumuliacinėmis talpomis, įrengiame atskirą grindų šidymo pamaišymo kontūrą, karšto vandens ruošimo sistemą ar radiatorinio šildymo kontūrus. Įrengiame tokios katilinės elektroninį valdymą.

  • Šildymo sistemos balansavimas

Jei Jums pažįstama situacija, kuomet vieni radiatoriai ar grindys yra per karštos, o kitame būsto gale - priešingai, per šalta, reiškia Jūsų šildymo sistema yra nesubalansuota. Pateikiame šildymo sistemos balansavimo sprendimą ir jį įgivendiname.

  • Valstybės parama

Esant bet kokiai Valstybės paramos galimybei, susijusiai su mūsų veikla, visuomet savo klientams padedame ją gauti: konsultuojame, paruošiame dokumentus ir kitą medžiagą.

  • Aptarnavimas ir priežiūra

Teikiame būsto nemokamą konsultaciją bet kokiais santechniniais ar šildymo klausimais.